O mněKamarádiNovinkyFotogalerieAktivityPoděkováníKontaktGuestbook

O mně

Narodila jsem se 21.7.2008 v chovné stanici, kterou vlastní slečna Iva Fingerová z Prahy. Nejsem ale žádná „pražanda“, narodila jsem se uprostřed přírody na chalupě nedaleko Příbrami, kde jsem měla se svými sourozenci výběh na zahrádce.

V září 2008 si pro mě přijela moje panička Daniela a odvezla si mě domů do Dolní Lipiny u Chebu. Tady se mi moc líbí, protože bydlíme ještě s páníčkem Jindrou v domku u lesa a mezi poli, kde je pořád co prozkoumávat a co nahánět :-)

Teď už mám za sebou základní výcvik poslušnosti a pomalu se začínám seznamovat s loveckým výcvikem. Jak bude vše probíhat, budu postupně psát na tyto stránky do sekce novinky a aktivity.

Podle paničky jsem pěkná mrška, ale šikovnááá…za kousek dobroty udělám cokoliv. Asi jako většina výmaráčků jsem schopná pozřít úplně všechno a spíš mě musejí páníčci hlídat, abych nespolkla něco co by mi ublížilo.

Jsem prý mazlík, a občas se chovám jako gaučák, ale to mi páníčci křivdí. Jak cítím nějaké nebezpečí, hlídám a pouštím hrůzu jako velká fena.

 

Můj průkaz původu

 

Moji drazí rodičové     

Výsledek DKK

Dnes je Pondělí, 17.06.2024, svátek má Adolf.